Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ 50kg bag sodium carbonate light ] αγώνας 28 προϊόντα.
99%Min φως σόδας ανθρακικού άλατος νατρίου που χρησιμοποιείται καθαριστικό Glassmaking
| CAS αριθ.: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
Άσπρη κρυστάλλινη ελαφριά έγκριση σκονών CAS 497-19-18 ISO σόδας
| Συσσώρευση της πυκνότητας: | 500600kg/m ³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |
990,2% Min Assay Soda Ash Light Na2co3 CAS αριθ. 497-19-8 Για αξιόπιστη απόδοση
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σόδας |
| pH: | 9.2-10.2 |
Μοριακή φόρμουλα Na2CO3 Soda Ash Light With High PH 9.2-10.2 CAS αριθ. 497-19-8
| προσαρμοσμένη τσάντα: | Πάνω από 200 τόνοι αποδεκτό |
|---|---|
| Αριθμός CAS: | 497-19-8 |
| pH: | 9.2-10.2 |
Βελτιστοποίηση των επιπέδων PH με φωτεινή δοκιμή σόδας 99.2% PH 9.2-10.2 497 19 8 Sds
| Αριθμός CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| προσαρμοσμένη τσάντα: | Πάνω από 200 τόνοι αποδεκτό |
| pH: | 9.2-10.2 |
Πολυδιάστατη ουσία με μοριακό τύπο Na2CO3
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Διαλυτότητα: | Λύσιμο στο νερό |
| pH: | 9.2-10.2 |
497 19 8 Αριθμός CAS Ελαφριά σόδα για βελτιωμένες βιομηχανικές επιδόσεις
| Αξία: | Βιομηχανική/Τροφική κατηγορία |
|---|---|
| Μοριακό τύπο: | Na2CO3 |
| Διαλυτότητα: | Λύσιμο στο νερό |
Διαλυτή στο νερό Σόδα Άσχη Φωτός Na2CO3 Προσαρμοσμένη σακούλα πάνω από 200 τόνους Αποδεκτή
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Αξιολόγηση: | 99,2% λ. |
| Αξία: | Βιομηχανική/Τροφική κατηγορία |
85% το φως λιπάσματος οξειδίων μαγνήσιου έκαψε το βιομηχανικό βαθμό
| Ταξινόμηση: | Οξείδιο μαγνήσιου |
|---|---|
| EINECS αριθ.: | 215-171-9 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |
Nahco3 Powder Sodium Bicarbonate Salt Baking Soda Washing Soda Cas 144-55-8 Price Per Ton
| Πακέτο: | 25/50kg PP+PE σάκους |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερα 500g-1000g |
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |

