Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ glass making sodium carbonate soda ash ] αγώνας 19 προϊόντα.
Na2CO3 Σόδα στάχτη Πυκνή για καλά αεριζόμενη περιοχή Άσχημη
| Χημικός τύπος: | Na2CO3 |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 851 °C |
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
Πολυδιάστατη ουσία με μοριακό τύπο Na2CO3
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Διαλυτότητα: | Λύσιμο στο νερό |
| pH: | 9.2-10.2 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Συσκευασία: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs τσάντα |
|---|---|
| Κωδικός HS: | 2836200000 |
| Δείγμα: | Μέσα σε 1000g ελεύθερο |
Βιομηχανική Χημική Σύνθεση ανθρακικού νατρίου Σόδα στάχτη Για EINECS αριθ. 231-867-5
| HS: | 2836200000 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Πληρωμή: | ΤΤ ΛΚ |
Άσπρη κρυστάλλινη ελαφριά έγκριση σκονών CAS 497-19-18 ISO σόδας
| Συσσώρευση της πυκνότητας: | 500600kg/m ³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |
99% καθαρισμένο αλατισμένο πλέγμα CAS 7647-14-5 μορίων 60-80 χλωριούχου νατρίου
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
| MF: | ΝαCl |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
60 πλέγμα 99,1% καθαρισμένο αγνότητα άλας για το ΝαCl κατεργασίας ύδατος CAS 7647-14-5
| Puritry: | 99.1% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Η κατεργασία ύδατος απολυμαίνει |
| Αποθήκευση: | ξεράνετε τη δροσερή θέση |
JIUCHONG 9.5kg / 50 / 25kg θειικό κάλιο 0-0-50
| Ονομασία του προϊόντος: | Θειικό κάλιο |
|---|---|
| Μοριακό βάρος: | 174.259 |
| Πιστοποιητικό: | ISO, COA, MSDS |

