Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ light soda ash na2co3 ] αγώνας 21 προϊόντα.
Βελτιστοποίηση των επιπέδων PH με φωτεινή δοκιμή σόδας 99.2% PH 9.2-10.2 497 19 8 Sds
| Αριθμός CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| προσαρμοσμένη τσάντα: | Πάνω από 200 τόνοι αποδεκτό |
| pH: | 9.2-10.2 |
Na2co3 Σωδική στάχτη ελαφρώς διαλυτή σε νερό για βιομηχανικά
| PH: | 11.6 (1% διάλυμα) |
|---|---|
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
| Διαλυτότητα: | Διαλυτές σε νερό |
Μοριακή φόρμουλα Na2CO3 Soda Ash Light With High PH 9.2-10.2 CAS αριθ. 497-19-8
| προσαρμοσμένη τσάντα: | Πάνω από 200 τόνοι αποδεκτό |
|---|---|
| Αριθμός CAS: | 497-19-8 |
| pH: | 9.2-10.2 |
Na2CO3 Σόδα στάχτη Πυκνή για καλά αεριζόμενη περιοχή Άσχημη
| Χημικός τύπος: | Na2CO3 |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 851 °C |
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
CAS 497-19-8 ΕΛΆΧΙΣΤΗ NA2CO3 99,2% χημική ουσία ανθρακικού άλατος Sodiun σόδας ελαφριά
| Εφαρμογή: | Καθαρίζοντας καθαριστική βιομηχανία γυαλιού |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99,2% λ. |
| Πρότυπο βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |
99%Min φως σόδας ανθρακικού άλατος νατρίου που χρησιμοποιείται καθαριστικό Glassmaking
| CAS αριθ.: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Συσκευασία: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs τσάντα |
|---|---|
| Κωδικός HS: | 2836200000 |
| Δείγμα: | Μέσα σε 1000g ελεύθερο |
40kg/φως ανθρακικού άλατος νατρίου τσαντών 50kg για Neutralizer που σηκώνει τον πράκτορα
| Μορφή: | Άσπρη σκόνη κρυστάλλου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Φως σόδας |
| CAS: | 497-19-8 |
Πολυδιάστατη ουσία με μοριακό τύπο Na2CO3
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Διαλυτότητα: | Λύσιμο στο νερό |
| pH: | 9.2-10.2 |
Χημική ουσία σε σκόνη ανθρακικό νάτριο με σημείο τήξης 851 °C Χημική συνταγή Na2co3
| Μοριακό βάρος: | 1050,99 G/mol |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
| Σημείο τήξης: | 851 °C |

