Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ magnesium chloride anhydrous blocks ] αγώνας 36 προϊόντα.
Ανυδρό χλωριούχο μαγνήσιο COA Ανυδρό μπλοκ βιομηχανικής κλάσης CAS 7786- 30-3
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
98% Min Πρωτοϋλικά Χημικά Μαγνησίου Χλωριούχο Ανυδρολόγιο Μπλοκ Για Τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Χημικό χλωρίδιο μαγνήσιου χλωριδίου μαγνήσιου του ISO άνυδρο για Celling
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Μφ: | MgCl2 |
| Αποθήκευση: | ξηρό μέρος |
99%Min άνυδροι άσπροι λειώνοντας χιόνι και πάγος σκονών χλωριδίου μαγνήσιου
| CAS αριθ.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι: | 2 έτη |
Καθαρότητα 95,21 G/mol Χλωριούχο μαγνήσιο Άυτο ελεύθερο δείγμα, συμπεριλαμβανομένου του σημείου βρασμού 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
99% Mgcl2 άνυδρη σκόνη χλωριδίου μαγνήσιου για την αποπάγωση του πράκτορα
| CAS αριθ.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| MF: | mgcl2 |
Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου βαθμού γεωργίας νιφάδες για την παραγωγή του μαρμάρου
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| Τύπος: | χλωρίδιο μαγνήσιου |
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός γεωργίας, βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφών |
Ελάχιστο Hexahydrate MgCl2.6H2O χλωριδίου μαγνήσιου CAS 7791-18-6 46%
| Λιμάνι αναχώρησης: | QINGDAO ΛΙΜΕΝΑΣ |
|---|---|
| MOQ: | 5 τόνοι |
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
SGS Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου νιφάδων που χρησιμοποιείται καφετί για τον πίνακα μαγνήσιου
| Εμφάνιση: | Καφετιά νιφάδα |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
Αποσύλφωση Χλωριούχο ασβέστιο Χημικό Χλωριούχο ασβέστιο Ανάβριο
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| μέγεθος: | 10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ./20 - 30 εκατ. |
| πακέτο: | 25 κλ/1000 κλ |

