Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ magnesium sulphate industrial uses ] αγώνας 153 προϊόντα.
Τετραφωσφορικό Δινάτριο σε Σκόνη Τροφίμων Βιομηχανικής Χρήσης
| EINECS αριθ.: | 231-509-8 |
|---|---|
| Διαλυτότητα: | Πολύ διαλυτές στο νερό |
| pH: | 12 (λύσιμο 5%) |
Monohydrate σιδηρούχου θειικού άλατος βαθμού τροφίμων άσπρη σκόνη Feso4.7H2O
| Εφαρμογή: | Κατεργασία ύδατος |
|---|---|
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός, άλλος |
| Εμφάνιση: | Γκρίζα άσπρη σκόνη |
500g Δωρεάν Θειικό Αμμώνιο Χημικό NH4 2SO4 Για Λίπασμα Βαθμού Καπρολακτάμης Πιστοποιημένο ISO
| Συνήθως: | Αγόνι ή πρόσθετο |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| MOQ: | 10 τόνοι |
NH4) 2SO4 θειικό αμμώνιο χημικό γαλάζιο κόκκο λιπάσμα ISO πιστοποιημένο
| Συνήθως: | Αγόνι ή πρόσθετο |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| MOQ: | 10 τόνοι |
Λευκή κροσική σκόνη θειικό νάτριο Διαλυτότητα στο νερό Na2SO4
| ΚΑΣ: | 7757 - 82 - 6 |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 Χρόνια Ορθή Αποθήκευση |
| Αξία: | Βιομηχανική/Τροφική κατηγορία |
Υγρό ξηρό Heptahydrate σιδηρούχου θειικού άλατος Vitriol σιδηρούχο θειικό άλας CAS 7720-78-7 σιδήρου
| Ταξινόμηση: | ΘΕΙΙΚΟ ΆΛΑΣ |
|---|---|
| CAS.No: | 7720-78-7 |
| Εφαρμογή: | Καθαρίζοντας πράκτορας λιπάσματος/νερού |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Μούβ: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
Μη επικίνδυνο θειικό αλουμίνιο, αξιόπιστη λύση για την απολέπιση λυμάτων
| Επικίνδυνος: | Μη επικίνδυνο |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 110-120 °C |
| Σφιχτότητα: | 2.66 G/cm3 |
Γόνιμα NH42So4 Σκονίδια θειικού αμμωνίου N 21% S 24%
| Καθαρότητα: | N 21%, S 24% |
|---|---|
| Πρότυπο βαθμού: | Κατηγορία λιπασμάτων, βιομηχανική κατηγορία |
| Μφ: | (NH4) 2SO4 |
Heptahydrate υψηλής αγνότητας Feso4 βιομηχανικό Heptahydrate θειικού άλατος βαθμού σιδηρικό
| Ταξινόμηση: | ΘΕΙΙΚΟ ΆΛΑΣ |
|---|---|
| CAS.No: | 7720-78-7 |
| Αγνότητα: | 98% |

