Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ raw material chemicals ] αγώνας 228 προϊόντα.
Άσπρη κονιοποιημένη πυκνή σόδα CAS 497-19-8 ανθρακικού άλατος νατρίου για το απορρυπαντικό
| CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| Χρήση: | Κατεργασία ύδατος, απορρυπαντικό |
| Άλλα ονόματα: | σόδα πυκνή |
άλας καθαρισμού θαλασσινού νερού αποσκληρυντικών νερού 5mm 7mm 9mm 12mm Globular
| Μέγεθος μορίων: | 5mm7mm 912mm |
|---|---|
| Αγνότητα: | ≥99% |
| Θέση Orig: | ΚΙΝΑ SHANGDONG |
Χλωριούχο μαγνήσιο λευκό άνυδρο 7786-30-3 Cas αριθ. 25kg έως 1000kg
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
Διαλυτότητα στο νερό 359 g/L εξευγενισμένο αλάτι Σημείο βρασμού 413 °C Κορυφαία επιλογή
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
Αλάτι μαλακτικοποιητή νερού τροφίμων EINECS 231-598-3 Βιομηχανική χρήση
| Επίπεδο: | Βαθμολογία τροφίμων Βαθμολογία |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| Δούλος: | 7647-14-5 |
Σκόνη επεξεργασίας νερού 26% PAC Πολυαλουμίνιο-Χλωριούχο CAS 1327-41-9 με πυκνότητα 1,1-1,3 G/Cm3
| MOQ: | 23~25 Tons |
|---|---|
| pH Value: | 3.5-5.0 |
| Expiration Date: | 2 Years |
Βελτιστοποίηση των επιπέδων PH με φωτεινή δοκιμή σόδας 99.2% PH 9.2-10.2 497 19 8 Sds
| Αριθμός CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| προσαρμοσμένη τσάντα: | Πάνω από 200 τόνοι αποδεκτό |
| pH: | 9.2-10.2 |
Αλατισμένος αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής ταμπλετών αποσκληρυντικών υψηλής αγνότητας
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Ένα άλλο όνομα: | Αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής |

