Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ sgs magnesium chloride hexahydrate ] αγώνας 31 προϊόντα.
Πολλαπλής χρήσης άνυδρος χλωριούχος μαγνήσιο άνυδρος σκόνη για γεωργικό τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Χλωριούχο μαγνήσιο άνυδρο 46% 99% καθαρότητα σε διάφορα μεγέθη συσκευασίας ως αντιπαγωτικό
| Πακέτο: | 25kg / 50kg / 1000kg ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 46% 99% |
| Αριθμός CAS: | 7786-30-3 |
98% Min Πρωτοϋλικά Χημικά Μαγνησίου Χλωριούχο Ανυδρολόγιο Μπλοκ Για Τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Άυλη αποθήκευση Άυλη χλωρίνη μαγνησίου Άυλες φλούδες 99% CAS 7791-18-6
| Μφ: | MgCl2 |
|---|---|
| Αποθήκευση: | ξηρό μέρος |
| Εφαρμογή: | Celling, αποπαγώνοντας πράκτορας, λίπασμα |
Υψηλής καθαρότητας άοσμο χλωριούχο μαγνήσιο Ανυδροή τιμή του χλωριούχου μαγνήσιου με σημείο βρασμού 1412.C
| Σημείο τήξης: | 714°C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 1412°C |
| Πακέτο: | 25kg / 50kg / 1000kg ή προσαρμοσμένο |
Χλωριούχο μαγνήσιο άνυδρο ελεύθερο δείγμα 500g Αγνότητα 46% 99% Σημείο βρασμού 1412.C για αντιπαγωτικό
| Σημείο βρασμού: | 1412°C |
|---|---|
| Δείγμα: | Δωρεάν δείγμα 500 g |
| Αριθμός CAS: | 7786-30-3 |
Mgcl2 βαθμού τροφών άσπρο κονιοποιημένο Hexahydrate για την υδατοκαλλιέργεια
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Χρήση: | Υδατοκαλλιέργεια |
Άσπρη κωνιώδης ασβεστίου μαζική CAS 10043-52-4 χλωριδίου άνυδρη αποθείωση Ca$l*Cl2
| MOQ: | 30 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ. |
| Συσκευασία: | 25 κλ/30 κλ/1000 κλ |
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Μούβ: | 20 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
16% - επεξεργασία απόβλητου ύδατος θειικού άλατος αργιλίου σκονών θειικού άλατος αλουμινίου αγνότητας 17%
| MOQ: | 10 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Κατεργασία ύδατος |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |

