Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
CAS 10034-99-8 99,5% Αλάτι Epsom Σούλφατο μαγνησίου Επταυδρικό Αλάτι μπάνιου
| Χημικός τύπος: | MgSO4 7H2O |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αλάτι του λουτρού, λιπάσματα, φύλλα μαγνησίου |
| Μορφή: | Άσπρο κρύσταλλο |
7487-88-9 αλατισμένο θειικό άλας μαγνήσιου θειικού άλατος μαγνήσιου άνυδρο για τη γεωργία
| Χημικός τύπος: | MgSO4 |
|---|---|
| Περιεχόμενο: | ≥ 98% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι: | 2 έτη υπό τον τυποποιημένο όρο |
Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου πρόσθετων ουσιών τροφίμων άσπρος σβόλος ελαφρώς πικρός
| Άλλο όνομα: | Dihydrate χλωρίδιο ασβεστίου |
|---|---|
| Χρήση: | Πρόσθετες ουσίες τροφίμων |
| EINECS αριθ.: | 233-140-8 |
Λευκό κρυσταλλικό θειικό μαγνήσιο επταϋδράτη Βιομηχανικό / λιπάσμα
| Υπηρεσία: | 24 ώρες σε γραμμή |
|---|---|
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
| Εμφάνιση: | ΑΣΠΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟΣ Η ΣΚΟΝΗ |
Προσαρμοσμένος βαθμός πόσιμου νερού σκονών θειικού άλατος αλουμινίου συσκευασίας
| CAS: | 7446-19-7 |
|---|---|
| Χρήση: | Κατεργασία ύδατος |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα |
CAS 497-19-8 ΕΛΆΧΙΣΤΗ NA2CO3 99,2% χημική ουσία ανθρακικού άλατος Sodiun σόδας ελαφριά
| Εφαρμογή: | Καθαρίζοντας καθαριστική βιομηχανία γυαλιού |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99,2% λ. |
| Πρότυπο βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |
Λευκή σκόνη ανθρακικού ασβεστίου CaCO3 για βιομηχανικές εφαρμογές, πυκνότητα 2,93 g/ml στους 25 °C
| Άλλο όνομα.: | Σιδηρόλιθοι |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 20,93 G/ml σε 25 °C |
| Σημείο τήξης: | 825 °C |
Heptahydrate θειικού άλατος μαγνήσιου 24mm κρύσταλλο MgSO4 99%Min για το λίπασμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο κρύσταλλο, άσπρος κόκκος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-4 χιλ. |
| Συσκευασία: | 25kg τσάντα του /50kg/1000kg |
Τροφίμων Βαθμού Υψηλής Καθαρότητας 98% Σκόνη Mg(OH)2 Υδροξείδιο του Μαγνησίου Άλας CAS 1309-42-8
| MOQ: | 20 τόνους |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 95%min |
| Τύποι: | Λευκή σκόνη |
Δωρεάν δείγμα Χλωριούχο ασβέστιο Ανάβριο αποξηρατικό σκόνη 94% Cacl2 Χρησιμοποιημένη μεταλλική σκόνη ζωοτροφών
| Σχήμα αριθ.: | 94% |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη, σφαιρίδιο |
| Κωδικός ΕΣ: | 2827200000 |

