Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Τροφίμων Αδαής Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο Αξιούχο
| Εμφάνιση: | κρυσταλλική σκόνη |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Σημείο βρασμού: | 3090,6±42,0 °C σε 760 mmHg |
Na3po4.12H2O Φωσφορικό Νατρίου Τριβασιακό Δωδεκαϋδρικό Για Επεξεργασία Νερού Βιομηχανικής Κατηγορίας
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Food-Grade White Na2Co3 Soda Ash Light Used In Detergent Sodium Carbonate Soda Ash
| Συσκευασία: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs τσάντα |
|---|---|
| Κωδικός HS: | 2836200000 |
| Δείγμα: | Μέσα σε 1000g ελεύθερο |
Ζωηρόχρωμη αλατισμένη ταμπλέτα 99,5% αποσκληρυντικών νερού βαθμός βιομηχανίας τροφίμων αγνότητας
| Puritry: | 99,5% min |
|---|---|
| Χρήση: | Χαλάρωση νερού |
| Εμφάνιση: | Άσπρες ή ζωηρόχρωμες ταμπλέτες |
98% αλατισμένο βιομηχανικό άλας χλωριούχου νατρίου 1 - 2mm για την καυτή συμπίεση
| Puritry: | 98% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
αλατισμένο Heptahydrate 99Min θειικού άλατος μαγνήσιου θειικού άλατος μαγνήσιου 46mm για το λίπασμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο κρύσταλλο, άσπρος κόκκος |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99%min |
| Μέγεθος: | 4-6 χιλ. |
Άσπρο κονιοποιημένο καθαρισμένο αλατισμένο βιομηχανικό αλατισμένο πλέγμα 60-80 CAS 7647-14-5 99%
| Αγνότητα: | 99% |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
| MF: | ΝαCl |
25kg TSP Crystal Τρισόδιο φωσφορικό CAS 7601-54-9 Για Βιομηχανική Τροφίμων Βαθμού Διαλυτότητα H2O Ελαφρώς διαλυτό
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Αλατισμένο βιομηχανικό άλας θάλασσας ΝαCl 94.5%Min άσπρο για την αναπαραγωγή και το πάστωμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15mm |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
Λίπασμα Βαθμού Nh4cl Άλας Στεαρίλης Τριμεθυλίου Κοκκώδες Χλωριούχο Αμμώνιο 12125-02-9
| Δείγμα: | Διαθέσιμο 500G |
|---|---|
| Κίνδυνος/Όχι: | Απαγορεύεται |
| Σημείο τήξης: | 340 έως 341 oC |

