Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ magnesium sulphate in water treatment ] αγώνας 87 προϊόντα.
Επεξεργασία νερού Υψηλής καθαρότητας σιδηρούχου θειικού επταϋδρατικού λιπαστικού CAS 7782-63-0 Με εύκολη διαλυτότητα
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
Υδρο ΤΣΆΝΤΑ σκονών 96% 97% 25KG 1000KG θειώδους άλατος νατρίου κατεργασίας ύδατος
| Βαθμός: | Βιομηχανικός/βαθμός τροφίμων |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειώδες άλας νατρίου |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
JIUCHONG High quality Customizable packaging Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειικό άλας αλουμινίου |
| Εμφάνιση: | Φτερούγες |
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Μούβ: | 20 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
16.5% Al2 (SO4) 3 αλατισμένες άσπρες νιφάδες θειικού άλατος αλουμινίου για την κατεργασία ύδατος
| MOQ: | 5 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Κατεργασία ύδατος |
| Συσκευασία: | 25kgs 50kgs 1000kgs PP + PE |
99% Min Mgso4 μονοϋδρικό θειικό μαγνήσιο σκόνη φλακίδιο σφαιρίδιο που χρησιμοποιείται στην επεξεργασία νερού
| Τύπος: | Θειικό άλας μαγνήσιου |
|---|---|
| Άλλα ονόματα:: | Θειικό άλας μαγνήσιου |
| EINECS Αριθ.: | 231-298-2 |
SGS Heptahydrate σιδηρούχου θειικού άλατος βαθμού γεωργίας για την κατεργασία ύδατος
| MF: | FeSO4 |
|---|---|
| CAS.No: | 7720-78-7 |
| Αγνότητα: | 98% |
MgSO4 αλατισμένη άνυδρη συσκευασία θειικού άλατος 25KG/50KG/1000KG μαγνήσιου θειικού άλατος μαγνήσιου
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| CAS: | 7487-88-9 |
| ΧΡΩΜΑ: | Άσπρος |
Σιδηρούχο θειικό μονοϋδρικό σκόνη 91% για επεξεργασία νερού
| Cas No.:: | 17375-41-6 |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 5000 MT / μήνα |
| Προσδιορισμός: | 91% λεπτά |
Υψηλές αποτελεσματικές αλατισμένες άσπρες νιφάδες θειικού άλατος αλουμινίου 25kg 50kg
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Χρήση: | Κατεργασία ύδατος |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg PP + PE |

