Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ magnesium sulphate in water treatment ] αγώνας 87 προϊόντα.
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
Πράσινο Vitriol Heptahydrate 98% σιδηρούχου θειικού άλατος
| EINECS αριθ.: | 231 - 753 - 5 |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Πράσινος Vitriol |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
500g Δωρεάν Θειικό Αμμώνιο Χημικό NH4 2SO4 Για Λίπασμα Βαθμού Καπρολακτάμης Πιστοποιημένο ISO
| Συνήθως: | Αγόνι ή πρόσθετο |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| MOQ: | 10 τόνοι |
JIUCHONG 9.5kg / 50 / 25kg θειικό κάλιο 0-0-50
| Ονομασία του προϊόντος: | Θειικό κάλιο |
|---|---|
| Μοριακό βάρος: | 174.259 |
| Πιστοποιητικό: | ISO, COA, MSDS |
Τροφίμων Βαθμού Υψηλής Καθαρότητας 98% Σκόνη Mg(OH)2 Υδροξείδιο του Μαγνησίου Άλας CAS 1309-42-8
| MOQ: | 20 τόνους |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 95%min |
| Τύποι: | Λευκή σκόνη |
Βιομηχανική ποιότητα Σκόκοινο, υδατοδιαλυτό Γεωργία Σειρόσουλφικό Επταϋδρικό
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
Εκτύπωση πλύσης που βάφει τον άνυδρο βαθμό βιομηχανίας θειικού άλατος νατρίου
| Ικανότητα εμπορευματοκιβωτίων: | 27 τόνοι |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερο δείγμα |
| MOQ: | 50 κλ |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Μούβ: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| Σταθερότητα: | Αποσυντίθεται εύκολα από την υγρασία και οξειδώνεται εύκολα σε θειικό νάτριο όταν εκτίθεται στον αέρ |
|---|---|
| Μοριακός τύπος: | Na2S2O5 |
| Οσμή: | Οσμή θείου |

