Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ raw material chemicals ] αγώνας 228 προϊόντα.
98% ελάχιστη βιομηχανική καυτή αλατισμένη 7647-14-5 25kg 50kg συμπιέσεων ακατέργαστη συσκευασία θάλασσας
| Puritry: | 98% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
Περιεχόμενο 94,5% βιομηχανική αλατισμένη μεγάλη ακατέργαστη υψηλή αγνότητα CAS 7647-14-5 μορίων θάλασσας αλατισμένη
| Κώδικας HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Κοκκώδες μέγεθος: | 520mm |
| Κωδικός CAS: | 7647-14-5 |
Βιομηχανικό Mgcl2 Χ χλωρίδιο χημικό CAS 7791-18-6 βαθμού μαγνήσιου 6h2o
| Εφαρμογή: | Πίνακας μαγνήσιου, λειώνοντας πράκτορας χιονιού |
|---|---|
| Εμφάνιση: | άσπρη νιφάδα |
| EINECS αριθ.: | 232 - 094 - 6 |
Άσπρη κωνιώδης χημική CAS 144-55-8 διαλυτή ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου στο νερό
| Ταξινόμηση: | Ανθρακικό άλας |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 144-55-8 |
| Κώδικας HS: | 2836300000 |
Μεταλλουργικό Mgcl2 βιομηχανίας άνυδρο χλωρίδιο χημικό CAS 7786-30-3 μαγνήσιου
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| MOQ: | 1 τόνος |
| Ικανότητα εμπορευματοκιβωτίων: | 25 ΤΟΝΟΙ |
Βιομηχανικός βαθμός 99% κρυστάλλινο νατρίου φως σόδας ανθρακικού άλατος χημικό
| Θέση προέλευσης: | Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Απορρυπαντικό ρευστού διατρήσεων Dipdye |
| EINECS: | 231-867-5 |
99.2% άσπρη χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου σκονών καθαρότητας για την υαλουργία
| Τύπος: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| MOQ: | 1 τόνος |
Mgcl2 χλωριδίου μαγνήσιου 50kg 1000kg χημική άνυδρη άσπρη γκρίζα νιφάδα
| MOQ: | 50 κλ |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης: | Dalian/λιμένας Qingdao |
| Αγνότητα: | 99% |
Χημικό MgCl2 άνυδρο 7786-30-3 χλωριδίου μαγνήσιου οικοδομικών υλικών
| Αγνότητα: | 99% |
|---|---|
| Μορφή: | Γκρίζα άσπρη νιφάδα |
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Θρεπτικό Fortifier Mgcl2 * 6h20 χλωριδίου μαγνήσιου χημικό ελεύθερο δείγμα
| Σημείο τήξης: | 117 °C |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Χρώμα: | Άσπρος |

