Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ raw material chemicals ] αγώνας 228 προϊόντα.
99% ικανοποιημένος Monohydrate θειικού άλατος μαγνήσιου Globular σβόλος MgSO4.H2O σκονών
| Αγνότητα: | 99% |
|---|---|
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
| MF: | MgSO4.H2O |
MgCl2 46% ελάχιστη Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου σκόνη CAS 7791-18-6
| ΚΑΣ: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Πακέτο: | 25kg/50kg/1000kg PP + τσάντα PE |
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
Βιομηχανικές MgCl2 βαθμού Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου νιφάδες CAS 7791-18-6
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Γεωργικό λίπασμα 21 Granular Υδατοδιαλυτό 25kg/50kg/1000kg Θειικό Αμμώνιο Άλας CAS 7783-20-2
| Συσκευή: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| MOQ: | 10 τόνους |
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
20.5 50kg Σάκος Σκόρπια Γεωργία NH42SO4 Σωματίδια Αμμωνικό θειικό λιπάσμα για γκαζόν
| Συσκευή: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 Τόνους |
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
Crystal 50kg Bag Fertilizer Ammonium Sulfate Fertilizer Agriculture Capro Grade
| Συσκευασία: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Μούβ: | 10οτάρια |
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
Άοσμος λευκό κρυσταλλικό στερεό βιομηχανικό αλάτι Θέση τήξης εντός 801°C
| Οσμή: | Άοσμος |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκό κρυσταλλικό στερεό |
| Σημείο τήξης: | 801°C |
Agricultural Grade 50 Kg Bag Granules Ammonium Sulfate Lawn Fertilizer Price Per Ton
| Συσκευασία: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Μούβ: | 10οτάρια |
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
Αλατισμένο βιομηχανικό άλας θάλασσας ΝαCl 94.5%Min άσπρο για την αναπαραγωγή και το πάστωμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15mm |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
Καθαρή αγνότητα σκονών 85% οξειδίων μαγνήσιου αποθείωσης γκριζόλευκη
| Ταξινόμηση: | Οξείδιο μαγνήσιου |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 1309-48-4 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |

