Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] αγώνας 29 προϊόντα.
46% χημικό Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου χλωριδίου μαγνήσιου για τον πράκτορα λειωμένων μετάλλων χιονιού
| Μοριακό βάρος: | 203.3 |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός/βαθμός τροφίμων |
Υδατοκαλλιέργεια 46% χλωριούχο μαγνήσιο ηξαυδρικό Mgcl2 Για την υδατοκαλλιέργεια
| Καθαρότητα: | 46% λ. |
|---|---|
| Αριθμός CAS: | 7791-18-6 |
| Χρήση: | Υδατοκαλλιέργεια, Έλιξη χιονιού |
Το βιομηχανικό Dihydrate βαθμού χλωρίδιο ασβεστίου ξεφλουδίζει τις χημικές ουσίες κατεργασίας ύδατος
| Κώδικας HS: | 2827200000 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 74%min |
| EINECS αριθ.: | 233-140-8 |
98% Min Πρωτοϋλικά Χημικά Μαγνησίου Χλωριούχο Ανυδρολόγιο Μπλοκ Για Τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Ελάχιστο Hexahydrate MgCl2.6H2O χλωριδίου μαγνήσιου CAS 7791-18-6 46%
| Λιμάνι αναχώρησης: | QINGDAO ΛΙΜΕΝΑΣ |
|---|---|
| MOQ: | 5 τόνοι |
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Η χωρητικότητα των δοχείων είναι 20-25 τόνους Ασθενής τιμή του χλωριούχου μαγνησίου με σημείο βρασμού 1412.
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
Ανυδρό χλωριούχο μαγνήσιο COA Ανυδρό μπλοκ βιομηχανικής κλάσης CAS 7786- 30-3
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Καθαρότητα 95,21 G/mol Χλωριούχο μαγνήσιο Άυτο ελεύθερο δείγμα, συμπεριλαμβανομένου του σημείου βρασμού 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Σημείο τήξης 714.C Χλωριούχο μαγνήσιο Ανάβρο 25-1000 kg Πυκνότητα συσκευασίας 2,32G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
MgCl2.6H2O χημικό Hexahydrate χλωριδίου MG χλωριδίου μαγνήσιου για τον πίνακα
| Συσκευασία: | 25KG/50KG/1000KG |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Αγνότητα: | 46%min |

