Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] αγώνας 29 προϊόντα.
Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου βαθμού γεωργίας νιφάδες για την παραγωγή του μαρμάρου
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| Τύπος: | χλωρίδιο μαγνήσιου |
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός γεωργίας, βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφών |
Βιομηχανικές MgCl2 βαθμού Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου νιφάδες CAS 7791-18-6
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Mgcl2 βαθμού τροφών άσπρο κονιοποιημένο Hexahydrate για την υδατοκαλλιέργεια
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Χρήση: | Υδατοκαλλιέργεια |
ΚΛΟΡΙΔΗ ΚΑΤΑΛΙΣΤΗΣΗ Χλωρίδιο μαγνησίου εξάυδρο οσφρητική απόδοση
| Καθαρότητα: | 46% λ. |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Διαλυτότητα: | Διαλυτές σε νερό |
Δωρεάν δείγμα 500g Χλωριούχο Μαγνήσιο Ανυδρό τιμή 95,21 G/mol Πυκνότητα CAS αριθ. 7786-30-3
| Sample: | Free Sample 500g |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Cas No: | 7786-30-3 |
SGS Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου νιφάδων που χρησιμοποιείται καφετί για τον πίνακα μαγνήσιου
| Εμφάνιση: | Καφετιά νιφάδα |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
Mgcl2 χλωριδίου μαγνήσιου 50kg 1000kg χημική άνυδρη άσπρη γκρίζα νιφάδα
| MOQ: | 50 κλ |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης: | Dalian/λιμένας Qingdao |
| Αγνότητα: | 99% |
Πολλαπλής χρήσης άνυδρος χλωριούχος μαγνήσιο άνυδρος σκόνη για γεωργικό τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Μεταλλουργικό Mgcl2 βιομηχανίας άνυδρο χλωρίδιο χημικό CAS 7786-30-3 μαγνήσιου
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| MOQ: | 1 τόνος |
| Ικανότητα εμπορευματοκιβωτίων: | 25 ΤΟΝΟΙ |
Άνυδρο MgCl2 χλωριδίου μαγνήσιου EINECS 232-094-6 για τον οσμηρό
| CAS αριθ.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Μορφή: | Γκρίζα άσπρη νιφάδα |

