Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] αγώνας 29 προϊόντα.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Μούβ: | 20 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
Βιομηχανική κλάση 74% χλωριούχο ασβέστιο διυδρογόνο CaCl2 ως ευπροσάρμοστο αποξηρατικό
| Χρήση: | Dehumidification, Snowmelt |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 10 τόνοι |
| Αριθμός CAS: | 10043 - 52 - 4 |
Βιομηχανικά Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου χρήσης άσπρα πρότυπα νιφάδων ΜΒ
| MF: | Cacl2.2H2o |
|---|---|
| Αγνότητα: | 74% - 77% |
| Ποιοτικά πρότυπα: | ΜΒ/T26520-2011 |
99% Min Mgso4 μονοϋδρικό θειικό μαγνήσιο σκόνη φλακίδιο σφαιρίδιο που χρησιμοποιείται στην επεξεργασία νερού
| Τύπος: | Θειικό άλας μαγνήσιου |
|---|---|
| Άλλα ονόματα:: | Θειικό άλας μαγνήσιου |
| EINECS Αριθ.: | 231-298-2 |
Βιομηχανικός βαθμός σκόνη νιφάδων κατεργασίας ύδατος θειικού άλατος αλουμινίου 16% 17%
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειικό άλας αλουμινίου |
| Εμφάνιση: | νιφάδα |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειικό άλας αλουμινίου |
| Εμφάνιση: | Φτερούγες |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Μούβ: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
74%Min χημικό Dihydrate CAS 10043-52-4 χλωριδίου ασβεστίου χλωριδίου ασβεστίου
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Συσκευασία: | 25kg/1000kg |
| Βαθμός: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου πρακτόρων λειωμένων μετάλλων χιονιού άσπρες νιφάδες 74% λ.
| Χρήση: | Χιόνι λειωμένων μετάλλων |
|---|---|
| Apperance: | Λεπιοειδής |
| Συσκευασία: | 25kg/αγγλική ουδέτερη τσάντα 1000kg |

