Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] αγώνας 106 προϊόντα.
Άνυδρη μαγνήσιου θειικού άλατος χημική ουσία σκονών σκονών MgSO4 98%Min άσπρη
| Αγνότητα: | MgSO4 98% |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
| CAS: | 7487-88-9 |
Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου βαθμού υδατοκαλλιέργειας κρυστάλλινη σκόνη
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός/τροφή/βαθμός υδατοκαλλιέργειας |
|---|---|
| Αγνότητα: | 46% λ. |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
Βιομηχανική ποιότητα Cacl2 Ανυδρό αποξηρατικό χλωριούχου ασβεστίου
| Ονομασία: | Χλωριούχο ασβέστιο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Desiccant |
Άσπροι Hexahydrate 46% κόκκοι χλωριδίου μαγνήσιου για την τήξη χιονιού
| Ταξινόμηση: | Χλωρίδιο |
|---|---|
| Cas Όχι: | 7791-18-6 |
| Καθαρότητα: | 46%min |
MgSO4 αλατισμένη άνυδρη συσκευασία θειικού άλατος 25KG/50KG/1000KG μαγνήσιου θειικού άλατος μαγνήσιου
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| CAS: | 7487-88-9 |
| ΧΡΩΜΑ: | Άσπρος |
Πολλαπλής χρήσης άνυδρος χλωριούχος μαγνήσιο άνυδρος σκόνη για γεωργικό τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Χημικό χλωρίδιο μαγνήσιου χλωριδίου μαγνήσιου του ISO άνυδρο για Celling
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Μφ: | MgCl2 |
| Αποθήκευση: | ξηρό μέρος |
Ελάχιστο Hexahydrate MgCl2.6H2O χλωριδίου μαγνήσιου CAS 7791-18-6 46%
| Λιμάνι αναχώρησης: | QINGDAO ΛΙΜΕΝΑΣ |
|---|---|
| MOQ: | 5 τόνοι |
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
SGS Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου νιφάδων που χρησιμοποιείται καφετί για τον πίνακα μαγνήσιου
| Εμφάνιση: | Καφετιά νιφάδα |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός, βαθμός τροφίμων |
98% Min Πρωτοϋλικά Χημικά Μαγνησίου Χλωριούχο Ανυδρολόγιο Μπλοκ Για Τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |

