Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] αγώνας 106 προϊόντα.
99% Κιτρικό Οξύ άνυδρο C6H8O7 Λευκά σωματίδια Τροφίμων
| Εμφάνιση: | Λευκά σωματίδια ή κρυσταλλική σκόνη |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Σημείο βρασμού: | 3090,6±42,0 °C σε 760 mmHg |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
Δωρεάν δείγμα Χλωριούχο ασβέστιο Ανάβριο αποξηρατικό σκόνη 94% Cacl2 Χρησιμοποιημένη μεταλλική σκόνη ζωοτροφών
| Σχήμα αριθ.: | 94% |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη, σφαιρίδιο |
| Κωδικός ΕΣ: | 2827200000 |
Άσπρη κωνιώδης ασβεστίου μαζική CAS 10043-52-4 χλωριδίου άνυδρη αποθείωση Ca$l*Cl2
| MOQ: | 30 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ. |
| Συσκευασία: | 25 κλ/30 κλ/1000 κλ |
Υδροδιαλυτό Na2SO4 99%Min θειώδους άλατος νατρίου άνυδρο ελεύθερο δείγμα
| Εφαρμογή: | Τυπώνοντας και βάφοντας, ενίσχυση λείανσης τσιμέντου |
|---|---|
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
| Άλλα ονόματα: | θειικό άλας νατρίου |
99% άσπρο θειικό άλας νατρίου SSA άνυδρο για την πλύση που βάφει Na2SO4
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης: | Qingdao/λιμένας Dalian/Tianjin. |
| Συσκευασία: | 50 κλ/1000 κλ/1250 κλ |
Heptahydrate θειικού άλατος μαγνήσιου 24mm κρύσταλλο MgSO4 99%Min για το λίπασμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο κρύσταλλο, άσπρος κόκκος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-4 χιλ. |
| Συσκευασία: | 25kg τσάντα του /50kg/1000kg |
Άνυδρο Na2SO4 θειώδους άλατος νατρίου αγνότητας 90%-97% κωνιώδες
| CAS: | 7757-83-7 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 90%-97% |
| Εφαρμογή: | Τυπώνοντας και βάφοντας, ενίσχυση λείανσης τσιμέντου |
Εκτύπωση πλύσης που βάφει τον άνυδρο βαθμό βιομηχανίας θειικού άλατος νατρίου
| Ικανότητα εμπορευματοκιβωτίων: | 27 τόνοι |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερο δείγμα |
| MOQ: | 50 κλ |
99% ικανοποιημένος Monohydrate θειικού άλατος μαγνήσιου Globular σβόλος MgSO4.H2O σκονών
| Αγνότητα: | 99% |
|---|---|
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
| MF: | MgSO4.H2O |

