Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] αγώνας 106 προϊόντα.
Σημείο τήξης 714.C Χλωριούχο μαγνήσιο Ανάβρο 25-1000 kg Πυκνότητα συσκευασίας 2,32G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
Mgcl2 χλωριδίου μαγνήσιου 50kg 1000kg χημική άνυδρη άσπρη γκρίζα νιφάδα
| MOQ: | 50 κλ |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης: | Dalian/λιμένας Qingdao |
| Αγνότητα: | 99% |
Άσπρα MgCl2 χημικών ουσιών 46%Min πρώτης ύλης Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου Prills
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Άσπρα Prills |
| Αγνότητα: | 46% λ. |
46% χημικό Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου χλωριδίου μαγνήσιου για τον πράκτορα λειωμένων μετάλλων χιονιού
| Μοριακό βάρος: | 203.3 |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7791-18-6 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός/βαθμός τροφίμων |
MgCl2 46% ελάχιστη Hexahydrate χλωριδίου μαγνήσιου σκόνη CAS 7791-18-6
| ΚΑΣ: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Πακέτο: | 25kg/50kg/1000kg PP + τσάντα PE |
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
Καθαρότητα 95,21 G/mol Χλωριούχο μαγνήσιο Άυτο ελεύθερο δείγμα, συμπεριλαμβανομένου του σημείου βρασμού 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Άνυδρες χρήσεις 98%Min λιπάσματος γεωργίας θειικού άλατος μαγνήσιου κόκκων
| Μορφή: | Κόκκοι |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
| Σημείο βρασμού: | 330 ℃ 760 mmHg |
Σούλφατο νατρίου σκόνη Na2SO4 Σούλφατο νατρίου άνυδρο για χαρτί απορρυπαντικό γυαλί χρωστικές ύλες κλπ.
| χημικός τύπος: | Na2SO4 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή κροσική σκόνη |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 Χρόνια Ορθή Αποθήκευση |
Βιομηχανική βαθμού κατεργασίας ύδατος σκόνη 28% χλωριδίου αλουμινίου Pac πολυ
| Ταξινόμηση: | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
|---|---|
| MOQ: | 3 τόνοι |
| Άλλα ονόματα: | PAC |
SGS υδροδιαλυτοί άνυδροι άσπροι κόκκοι θειικού άλατος μαγνήσιου για το λίπασμα
| CAS αριθ.: | 7487-88-9 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 98% λ. |
| Βαθμός:: | Βιομηχανικός, γεωργικός βαθμός |

