Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Περιεχόμενο 94,5% βιομηχανική αλατισμένη μεγάλη ακατέργαστη υψηλή αγνότητα CAS 7647-14-5 μορίων θάλασσας αλατισμένη
| Κώδικας HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Κοκκώδες μέγεθος: | 520mm |
| Κωδικός CAS: | 7647-14-5 |
Κάρβονικό μαγνήσιο σκόνη CAS 13717-00-5 90%-99% καθαρότητα
| Package: | 20kg/ 25kg/bag or customized |
|---|---|
| Grade: | Industrial Food Grade |
| Solubility In Water: | Slightly soluble in cold water. |
Αλατισμένο Heptahydrate 0.11mm μαγνήσιου θειικού άλατος θειικού άλατος μαγνήσιου κατεργασίας ύδατος
| Αγνότητα: | 99%min |
|---|---|
| Μέγεθος: | 0,1-1mm |
| CAS: | 10034-99-8 |
Heptahydrate θειικού άλατος μαγνήσιου λιπάσματος 99%Min άσπρο κρύσταλλο 46mm
| Εμφάνιση: | Άσπρο κρύσταλλο, άσπρος κόκκος |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99%min |
| Μέγεθος: | 4-6 χιλ. |
Αλατισμένο βιομηχανικό άλας θάλασσας σιταριού CAS 7647-14-5 μεγάλο για την καυτή συμπίεση 510mm
| Λεπτομέρεια: | 94.5% |
|---|---|
| CAS: | 7647-14-5 |
| Εφαρμογή: | Υδατοκαλλιέργεια, κατεργασία ύδατος |
Βιομηχανικό Νανοδιοξείδιο του Πυριτίου Φαρμακευτικής Κατηγορίας, Υψηλού Σημείου Τήξης για Βέλτιστη Απόδοση
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Υψηλής καθαρότητας Προσαρμόσιμες 20kg Sio2 Βιομηχανική ποιότητα Κατασβεσμένη πυρίτιο νιτρίδιο του πυριτίου Σχετική μοριακή μάζα 60,08 Σημείο βρασμού 2230oC
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
94.5% αλατισμένο χλωριούχο νάτριο θάλασσας σιταριού υψηλής αγνότητας βιομηχανικό αλατισμένο ακατέργαστο μεγάλο
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.4% |
| MF: | ClNa |
Low Price Na2so4 Sodium Sulphate Ssa Sodium Sulfate Anhydrous Powder 99%
| Χημικός τύπος: | Na2SO4 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή κροσική σκόνη |
| Διάρκεια ζωής: | 2 έτη σωστή αποθήκευση |
Βιομηχανική σκόνη Shandong Trisodium Phosphate Tsp Trisodium Phosphate Crystal
| Εργοστάσιο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πακέτο: | Προσαρμόσιμη |
| Δείγμα: | 300g δωρεάν |

