Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Μούβ: | 20 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
High Purity Sale Co NH2 2 46% Ουρία Στερεό Λευκό Βιομηχανικό Βαθμού
| Σημείο τήξης: | 132-135°C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 3320,48°C |
| Σφιχτότητα: | 1.335 G/ml σε θερμοκρασία 25°C |
NH4) 2SO4 θειικό αμμώνιο χημικό γαλάζιο κόκκο λιπάσμα ISO πιστοποιημένο
| Συνήθως: | Αγόνι ή πρόσθετο |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| MOQ: | 10 τόνοι |
Άσπρη χαμηλή σιδηρική 16%~17% θειικού άλατος αργιλίου αγνότητα σκονών για τον καθαρισμό νερού
| Εμφάνιση: | Το κοκκώδες /Powder |
|---|---|
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός πόσιμου νερού/βαθμός βιομηχανίας/βαθμός τροφίμων |
| Προδιαγραφή: | 16%-17% |
CHNaO3 διττανθρακικό άλας νατρίου σόδας πλύσης διττανθρακικών αλάτων νατρίου σύνθετο 99% λ.
| MF: | CHNaO3 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
| CAS αριθ.: | 144-55-8 |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειικό άλας αλουμινίου |
| Εμφάνιση: | Φτερούγες |
Αλατισμένος αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής ταμπλετών αποσκληρυντικών υψηλής αγνότητας
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Ένα άλλο όνομα: | Αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής |
Λευκή σκόνη υψηλής καθαρότητας τριφωσφορικού νατρίου STPP σε σκόνη για πρόσθετα τροφίμων
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |
Ο αναγεννητής ρητίνης ανταλλαγής Lon καθάρισε το αλατισμένο μαλακό EINECS 231-598-3 σβόλων νερού
| Επίπεδο: | Βιομηχανικός βαθμός βαθμού τροφίμων |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| CAS: | 7647-14-5 |
STPP Σκόνη Τριφωσφορικό Νάτριο Na5P3O10 Για Πρόσθετα Τροφίμων
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |

