Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
98% ελάχιστη βιομηχανική καυτή αλατισμένη 7647-14-5 25kg 50kg συμπιέσεων ακατέργαστη συσκευασία θάλασσας
| Puritry: | 98% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
98% Ελάχιστο Τριφωσφορικό Νάτριο Tsp Τεχνικής Κατηγορίας Βιομηχανική Χρήση Λιπάσματος στη Γεωργία
| Συνθήκες αποθήκευσης: | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Τοξικότητα: | Μη τοξικό |
| Οσμή: | Άοσμος |
99.2% Factory Price Na2co3 for Industry Used Soda Ash Light Sodium Carbonate
| Μορφή: | Άσπρη σκόνη ή κρυστάλλινα μόρια |
|---|---|
| Eenecs: | 231-867-5 |
| λέξη -κλειδί: | ελαφριά σόδα |
Τροφίμων πρόσθετων ουσιών νατρίου ελεύθερο δείγμα σκονών 99% διττανθρακικών αλάτων χημικό NaHCO3
| CAS: | 144-55-8 |
|---|---|
| HS: | 2836300000 |
| Αγνότητα: | ≥99% |
Na2S2O5 Λευκή κρυσταλλική σκόνη 25kg σακί 96.5% min Τροφίμων βαθμού Μεταδιθειώδες νάτριο για λεύκανση
| εμφάνιση: | Άσπρη και ανοικτό κίτρινο σκόνη κρυστάλλου |
|---|---|
| Αγνότητα (%): | 96.5%Min |
| EINECS αριθ.: | 231-673-0 |
Δισανθρακικό νάτριο τροφίμων CAS 144-55-8 σε σακούλες των 25 κιλών με δείκτη διάθλασης 1.500 και πυκνότητα 2.159 g/cm3
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Διατροφικό διττανθρακικό νάτριο 144-55-8 για ζωοτροφές Μοριακό βάρος 84.01 Σημείο τήξης 270ºC
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Υψηλό δυναμικό άνυδρου Mgso4 για βελτίωση της αποτελεσματικότητας των λιπασμάτων
| Χρώμα: | Καθαρό λευκό |
|---|---|
| Μοριακό τύπο: | MgSO4 |
| Σταθερότητα: | Σταθερή Υπό Φυσιολογικές Συνθήκες |
Βιομηχανικό Na2SO4 θειικό νάτριο Ανάβριο θειικό νάτριο Cas 7757 82 6 Δείγμα 500g Δωρεάν Για την παραγωγή καλλυντικών
| Διαλυτότητα: | Λύσιμο στο νερό |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή κρυστάλλινη σκόνη |
| ΚΑΣ: | 7757 - 82 - 6 |
99% Κιτρικό Οξύ άνυδρο C6H8O7 Λευκά σωματίδια Τροφίμων
| Εμφάνιση: | Λευκά σωματίδια ή κρυσταλλική σκόνη |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Σημείο βρασμού: | 3090,6±42,0 °C σε 760 mmHg |

