Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
JIUCHONG High quality Customizable packaging Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Βαθμός: | Βιομηχανικός βαθμός |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειικό άλας αλουμινίου |
| Εμφάνιση: | Φτερούγες |
20.5 50kg Σάκος Σκόρπια Γεωργία NH42SO4 Σωματίδια Αμμωνικό θειικό λιπάσμα για γκαζόν
| Συσκευή: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 10 Τόνους |
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
Υδρο ΤΣΆΝΤΑ σκονών 96% 97% 25KG 1000KG θειώδους άλατος νατρίου κατεργασίας ύδατος
| Βαθμός: | Βιομηχανικός/βαθμός τροφίμων |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Θειώδες άλας νατρίου |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
Μονοκλινική κρυσταλλική σκόνη νάτριο για επεξεργασία τροφίμων CAS 144-55-8 Αποθήκευση σε ξηρό μέρος
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Σούλφατο νατρίου σκόνη Na2SO4 Σούλφατο νατρίου άνυδρο για χαρτί απορρυπαντικό γυαλί χρωστικές ύλες κλπ.
| χημικός τύπος: | Na2SO4 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή κροσική σκόνη |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 Χρόνια Ορθή Αποθήκευση |
Ελαφριά σόδα 99.2%Min CAS 497-19-8 σκονών ανθρακικού άλατος νατρίου NA2CO3
| Μορφή: | Άσπρη σκόνη |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.2% |
| CAS: | 497-19-8 |
Ασβεστοποιημένο πικρό οξείδιο μμένο φως CAS 1309-48-4 εδαφολογικού πυκνό Magneisum
| Μάρκα: | JIUCHONG |
|---|---|
| Πιστοποιητικό:: | COA MSDS |
| CAS: | 1309-48-4 |
60 πλέγμα 99,1% καθαρισμένο αγνότητα άλας για το ΝαCl κατεργασίας ύδατος CAS 7647-14-5
| Puritry: | 99.1% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Η κατεργασία ύδατος απολυμαίνει |
| Αποθήκευση: | ξεράνετε τη δροσερή θέση |
1mm5mm άσπρο ακατέργαστο ελεύθερο δείγμα σιταριού 94.5%Min κρυστάλλου θάλασσας αλατισμένο άσπρο
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Αγνότητα (%): | 94,5% λ. |
| Μέγεθος: | 15mm |
αλατισμένο ΝαCl θάλασσας 15mm 94.5%Min άσπρο ακατέργαστο για την αναπαραγωγή κατεργασίας ύδατος
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Αγνότητα (%): | 94,5% λ. |
| Συσκευασία: | 50kg/τεράστια τσάντα 1000kg και προσαρμοσμένη συσκευασία. |

