Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Πολλαπλής χρήσης άνυδρος χλωριούχος μαγνήσιο άνυδρος σκόνη για γεωργικό τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Λευκή σκόνη |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 99% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Άχρωμες άνυδροιες νιτρικές νιτρικές νιτρικές νιτρικές νιτρικές νιτρικές νιτρικές
| Αριθμός CAS: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% |
| Κλειστή λέξη: | Άνυδρο χλωρίδιο μαγνήσιου |
98% Min Πρωτοϋλικά Χημικά Μαγνησίου Χλωριούχο Ανυδρολόγιο Μπλοκ Για Τσιμέντο
| Εμφάνιση: | Άσπρος φραγμός |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 98% λεπτά |
| συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
Βιομηχανική κλάση 74% χλωριούχο ασβέστιο διυδρογόνο CaCl2 ως ευπροσάρμοστο αποξηρατικό
| Χρήση: | Dehumidification, Snowmelt |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 10 τόνοι |
| Αριθμός CAS: | 10043 - 52 - 4 |
Λευκή σκόνη πυριτικού νατρίου Na2sio3 βιομηχανικής ποιότητας για σκυρόδεμα
| Πρότυπο βαθμού: | Βιομηχανική ποιότητα |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Τρισιλικικό νάτριο |
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
Τήξης χιονιού ασβεστίου άνυδρα ΜΒ ασβεστίου χλωριδίου χημικά πρότυπα χλωριδίου
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Αγνότητα: | 94% |
Ca$l*Cl2 ασβεστίου άνυδρος βιομηχανικός βαθμός χλωριδίου ασβεστίου σφαιρών χλωριδίου χημικός τραχύς
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Άσπροι κόκκοι |
| Συσκευασία: | 25KG/1000KG ΤΣΑΝΤΑ |
Heptahydrate υψηλής αγνότητας Feso4 βιομηχανικό Heptahydrate θειικού άλατος βαθμού σιδηρικό
| Ταξινόμηση: | ΘΕΙΙΚΟ ΆΛΑΣ |
|---|---|
| CAS.No: | 7720-78-7 |
| Αγνότητα: | 98% |
Monohydrate σιδηρούχου θειικού άλατος βαθμού του ISO βιομηχανικό Monohydrate θειικού άλατος σιδήρου
| Ονομασία προϊόντος: | Monohydrate σιδηρούχου θειικού άλατος |
|---|---|
| Αριθμός CAS: | 13463 - 43 - 9 |
| Αξία: | Βαθμός γεωργίας, βιομηχανικός βαθμός |
25kg/dihydrate Ca$l*Cl2 χλωριδίου χημική 74%Min ασβεστίου 1000kg άσπρη νιφάδα
| Χρήση: | Dehumidification, Snowmelt |
|---|---|
| MF: | Ca$l*Cl2 |
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |

