Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Άυλη αποθήκευση Άυλη χλωρίνη μαγνησίου Άυλες φλούδες 99% CAS 7791-18-6
| Μφ: | MgCl2 |
|---|---|
| Αποθήκευση: | ξηρό μέρος |
| Εφαρμογή: | Celling, αποπαγώνοντας πράκτορας, λίπασμα |
Άνυδρη 94% χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου Ca$l*Cl2 για την αποθείωση
| MOQ: | 30 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/15 εκατ./20 εκατ. |
| Συσκευασία: | 30 κλ/1000 κλ |
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| Κωδικός HS: | 2833110000 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Δείγμα: | Δωρεάν 500 γραμμάρια |
Αποσύλφωση Χλωριούχο ασβέστιο Χημικό Χλωριούχο ασβέστιο Ανάβριο
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| μέγεθος: | 10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ./20 - 30 εκατ. |
| πακέτο: | 25 κλ/1000 κλ |
Τετραφωσφορικό Δινάτριο σε Σκόνη Τροφίμων Βιομηχανικής Χρήσης
| EINECS αριθ.: | 231-509-8 |
|---|---|
| Διαλυτότητα: | Πολύ διαλυτές στο νερό |
| pH: | 12 (λύσιμο 5%) |
Industrial Grade 96% Powder SMBS Crystalline Or Powder Sodium Metabisulfite Chemical CAS 7681-57-4
| Μούβ: | 10 τόνοι |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκή κρυσταλλική σκόνη |
| ΡΗ: | 3,5-5 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Συσκευασία: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs τσάντα |
|---|---|
| Κωδικός HS: | 2836200000 |
| Δείγμα: | Μέσα σε 1000g ελεύθερο |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Μούβ: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συσκευασία: | 25kg 50kg 1000kg |
Η χωρητικότητα των δοχείων είναι 20-25 τόνους Ασθενής τιμή του χλωριούχου μαγνησίου με σημείο βρασμού 1412.
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |

