Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Ακατέργαστο θαλασσινό αλάτι βιομηχανικής χρήσης NaCl 94,5% καθαρότητας, κόκκοι 5-20mm
| Δούλος: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Κοκκώδες μέγεθος: | 5-20 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Λευκό χρώμα |
Βιομηχανικό θαλασσινό αλάτι καθαρότητα 94,5% για τήξη πάγου και επεξεργασία νερού
| Δούλος: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Κοκκώδες μέγεθος: | 5-20 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Λευκό χρώμα |
Ελάχιστο Hexahydrate MgCl2.6H2O χλωριδίου μαγνήσιου CAS 7791-18-6 46%
| Λιμάνι αναχώρησης: | QINGDAO ΛΙΜΕΝΑΣ |
|---|---|
| MOQ: | 5 τόνοι |
| Συσκευασία: | 25kg/50kg/1000kg |
ΚΛΟΡΙΔΗ ΚΑΤΑΛΙΣΤΗΣΗ Χλωρίδιο μαγνησίου εξάυδρο οσφρητική απόδοση
| Καθαρότητα: | 46% λ. |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Διαλυτότητα: | Διαλυτές σε νερό |
94% Στερεά χλωριούχο ασβέστιο ανυδατούς σκόνης τροφίμων ως ξηρός παράγοντας
| Ονομασία: | Χλωρίδιο ασβεστίου άνυδρο |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ: | 2827200000 |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης: | 2 έτη |
Monohydrate θειικού άλατος μαγνήσιου βαθμού τροφίμων σύνθετο λίπασμα Desiccant CAS 14168-73-1
| Αριθμός CAS: | 14168-73-1 |
|---|---|
| Σημείο τήξης:: | 150°C |
| Πακέτο: | 25kg/50kg/1000kg PP+PE |
Monohydrate θειικού άλατος μαγνήσιου βαθμού λιπάσματος σκόνη MgsoH2O
| Όνομα: | Monohydrate θειικού άλατος μαγνήσιου |
|---|---|
| Μοριακός τύπος: | Mgso H2O |
| Χρήση: | Λίπασμα |
Υδατοκαλλιέργεια 46% χλωριούχο μαγνήσιο ηξαυδρικό Mgcl2 Για την υδατοκαλλιέργεια
| Καθαρότητα: | 46% λ. |
|---|---|
| Αριθμός CAS: | 7791-18-6 |
| Χρήση: | Υδατοκαλλιέργεια, Έλιξη χιονιού |
Industrial Grade 97% Powder Food Grade Sodium Sulfite Na2SO3 Cas 7757-83-7 For Printing
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
| Καθαρότητα: | 97% |
Βιομηχανική βαθμού κατεργασίας ύδατος σκόνη 28% χλωριδίου αλουμινίου Pac πολυ
| Ταξινόμηση: | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
|---|---|
| MOQ: | 3 τόνοι |
| Άλλα ονόματα: | PAC |

