Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Χλωριούχο μαγνήσιο λευκό άνυδρο 7786-30-3 Cas αριθ. 25kg έως 1000kg
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
99% Αξιόκλαδο Αδαρό Αλάτι Κρυσταλλική σκόνη Βιομηχανική ποιότητα CAS 77-92-9 Χρονοδιάρκεια 2 έτη Μοριακό βάρος 192.124
| Εμφάνιση: | κρυσταλλική σκόνη |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Σημείο βρασμού: | 3090,6±42,0 °C σε 760 mmHg |
Βιομηχανική ποιότητα Σκόκοινο, υδατοδιαλυτό Γεωργία Σειρόσουλφικό Επταϋδρικό
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
99%Min άσπρος σκονών νατρίου βαθμός τροφών βαθμού διττανθρακικών αλάτων χημικός βιομηχανικός
| Αγνότητα: | 99%min |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
Καθαρότητα 95,21 G/mol Χλωριούχο μαγνήσιο Άυτο ελεύθερο δείγμα, συμπεριλαμβανομένου του σημείου βρασμού 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Εκτύπωση πλύσης που βάφει τον άνυδρο βαθμό βιομηχανίας θειικού άλατος νατρίου
| Ικανότητα εμπορευματοκιβωτίων: | 27 τόνοι |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερο δείγμα |
| MOQ: | 50 κλ |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| Σταθερότητα: | Αποσυντίθεται εύκολα από την υγρασία και οξειδώνεται εύκολα σε θειικό νάτριο όταν εκτίθεται στον αέρ |
|---|---|
| Μοριακός τύπος: | Na2S2O5 |
| Οσμή: | Οσμή θείου |
Έγκριση ISO Χημικό χλωριούχο ασβέστιο χλωριούχο ασβέστιο χύδημα CAS 10043-52-4 Ψυκτικά που χρησιμοποιούνται σε ψυγεία
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ./20 - 30 εκατ. |
| Πακέτο: | 25 κλ/30 κλ/1000 κλ |
Ανοικτή τιμή Διαμμωνίου Φωσφορικού Βιομηχανικής Κατηγορίας Λευκό Χρώμα CAS 7783-28-0
| Μοριακό βάρος: | 132.056 |
|---|---|
| Σταθερότητα: | Σταθερή απόδοση |
| Τοξικότητα: | Μη τοξικό |
Dihydrate Calciumchlorid χλωριδίου ασβεστίου γεώτρησης πετρελαίου χημικός βιομηχανικός βαθμός
| Χρήση: | Γεώτρηση πετρελαίου |
|---|---|
| Apperance: | Άσπρη σκόνη |
| Κύρια συστατικά: | Ca$l*Cl2 |

