Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial grade magnesium chloride chemical ] αγώνας 234 προϊόντα.
Σάκος 25Kg Βιομηχανικής Ποιότητας Σκόνη 99.6% Min C2H2O4 Οξαλικό Οξύ Για Προμήθεια CAS 144-62-7 Σημείο Βρασμού 309.6±42.0 °C Στους 760 MmHg
| εμφάνιση: | Λευκό κρύσταλλο |
|---|---|
| Δείγμα: | 500g δωρεάν |
| Σημείο βρασμού: | 3090,6±42,0 °C σε 760 mmHg |
Industrial Grade NaHCO3 White Powder Detergent 99% Baking Soda Powder 25kg Sodium Bicarbonate
| Πακέτο: | 25/50kg PP+PE σάκους |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερα 500g-1000g |
| Διάρκεια ζωής: | 2 χρόνια |
Δωρεάν δείγμα Καουτσούκ Βιομηχανικής Κατηγορίας Διοξείδιο του πυριτίου Sio2 99% Καθαρό λευκό άνθρακα Μαύρο πυριτίου για κολλήματα Σφραγιστικά
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Industrial Grade Factory Price 96% High Purity Powder Na2s2o5 Sodium Metabisulfite
| Κωδικός HS: | 2832100000 |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | Νάτριο Metabisulfite |
| Εμφάνιση: | Λευκή κρυσταλλική σκόνη |
Βιομηχανικές Globular αλατισμένες ταμπλέτες βαθμού για την έγκριση αποσκληρυντικών νερού ISO
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS αριθ.: | 2501001900 |
| Αγνότητα: | 99% |
Bulk Food Grade 99 Purity Magnesium Oxide Mgo Powder with 200 Mesh Particle Size
| Ταξινόμηση: | Οξείδιο μαγνησίου |
|---|---|
| Einecs όχι: | 215-171-9 |
| Πρότυπο βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |
85% το φως λιπάσματος οξειδίων μαγνήσιου έκαψε το βιομηχανικό βαθμό
| Ταξινόμηση: | Οξείδιο μαγνήσιου |
|---|---|
| EINECS αριθ.: | 215-171-9 |
| Πρότυπα βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός |
74%Min χημικό Dihydrate CAS 10043-52-4 χλωριδίου ασβεστίου χλωριδίου ασβεστίου
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Συσκευασία: | 25kg/1000kg |
| Βαθμός: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
Βιομηχανικό ακατέργαστο θαλασσινό αλάτι 5-20 mm Σκόκοι για επεξεργασία νερού
| Δούλος: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Κοκκώδες μέγεθος: | 5-20 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Λευκό χρώμα |
Βιομηχανικά Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου χρήσης άσπρα πρότυπα νιφάδων ΜΒ
| MF: | Cacl2.2H2o |
|---|---|
| Αγνότητα: | 74% - 77% |
| Ποιοτικά πρότυπα: | ΜΒ/T26520-2011 |

