Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial salt nacl ] αγώνας 81 προϊόντα.
Καθαρισμένο αλάτι για βιομηχανική ύδρευση
| Σημείο βρασμού: | 1465°C |
|---|---|
| Μοριακό βάρος: | 580,44 g/mol |
| Αποθήκευση: | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
Βιομηχανική ποιότητα 99% καθαρότητα Κρυστάλλοι άλατος μαλακού νερού
| pH: | 7 |
|---|---|
| Λύσιμη στο νερό: | 359 G/L |
| Σφιχτότητα: | 2.16 G/cm3 |
1mm5mm άσπρο ακατέργαστο ελεύθερο δείγμα σιταριού 94.5%Min κρυστάλλου θάλασσας αλατισμένο άσπρο
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Αγνότητα (%): | 94,5% λ. |
| Μέγεθος: | 15mm |
Καυτό συμπιέσεων αλατισμένο 98% βιομηχανικό χλωριούχο νάτριο θάλασσας κρυστάλλου ακατέργαστο
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
|---|---|
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
| Μέγεθος: | 1 - 2mm/2 - 4mm/4 - 6mm/6 - 8mm |
98% ελάχιστη βιομηχανική καυτή αλατισμένη 7647-14-5 25kg 50kg συμπιέσεων ακατέργαστη συσκευασία θάλασσας
| Puritry: | 98% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
Βιομηχανικές Globular αλατισμένες ταμπλέτες βαθμού για την έγκριση αποσκληρυντικών νερού ISO
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS αριθ.: | 2501001900 |
| Αγνότητα: | 99% |
Διαλυτότητα στο νερό 359 g/L εξευγενισμένο αλάτι Σημείο βρασμού 413 °C Κορυφαία επιλογή
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
SGS λευκιά χρώματος πισίνα αλατισμένο CAS 7647-14-5 ταμπλετών αποσκληρυντικών αλατισμένη
| Ταξινόμηση: | Ανθρακικό άλας |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
| MF: | ΝαCl |
99% μαλακτικό νερού αλάτι 500G Δωρεάν δείγμα μαλακτικό αλάτι Βιομηχανική τροφική ποιότητα με αλάτι βράχου
| Σφιχτότητα: | 2.16 G/cm3 |
|---|---|
| Αξία: | Βιομηχανική/Τροφική κατηγορία |
| Γεύση: | Αλμυρό |
Αλατισμένος αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής ταμπλετών αποσκληρυντικών υψηλής αγνότητας
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Ένα άλλο όνομα: | Αναγεννητής ρητίνης ιονικής ανταλλαγής |

