Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial salt nacl ] αγώνας 81 προϊόντα.
Άνυδρη άσπρη περιεκτικότητα σε κόκκους 94% χλωριδίου ασβεστίου CAS 10043-52-4
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Άσπρα Globular, άσπρα Prills |
| Συσκευασία: | 25KG/1000KG |
99%Min φως σόδας ανθρακικού άλατος νατρίου που χρησιμοποιείται καθαριστικό Glassmaking
| CAS αριθ.: | 497-19-8 |
|---|---|
| MF: | Na2CO3 |
| Εμφάνιση: | Άσπρη σκόνη |
Ελαφριά σόδα 99.2%Min CAS 497-19-8 σκονών ανθρακικού άλατος νατρίου NA2CO3
| Μορφή: | Άσπρη σκόνη |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.2% |
| CAS: | 497-19-8 |
25kg/dihydrate Ca$l*Cl2 χλωριδίου χημική 74%Min ασβεστίου 1000kg άσπρη νιφάδα
| Χρήση: | Dehumidification, Snowmelt |
|---|---|
| MF: | Ca$l*Cl2 |
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |
74%Min χημικό Dihydrate CAS 10043-52-4 χλωριδίου ασβεστίου χλωριδίου ασβεστίου
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Συσκευασία: | 25kg/1000kg |
| Βαθμός: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
Offwhite χλωρίδιο χημικό 74% ασβεστίου νιφάδων για το χιόνι που λειώνει και που ξεραίνει
| CAS αριθ.: | 10035-04-8 |
|---|---|
| Πρότυπα βαθμού: | Βαθμός τροφίμων, βιομηχανικός βαθμός |
| MF: | Ca$l*Cl2 |
25KG Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου σκόνη για τον πάγο και το χιόνι Melter
| CAS No.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Πρότυπο βαθμού: | Βιομηχανικός βαθμός βαθμού τροφίμων |
| Purity: | 74% |
Na2SO4 αγνότητα σκονών 99% θειικού άλατος νατρίου κατεργασίας ύδατος εγγράφου
| Ταξινόμηση: | ΘΕΙΙΚΟ ΆΛΑΣ |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99% |
| Εφαρμογή: | Υφαντικές χρωστικές ουσίες γυαλιού εγγράφου καθαριστικές κ.λπ. |
High Purity Sale Co NH2 2 46% Ουρία Στερεό Λευκό Βιομηχανικό Βαθμού
| Σημείο τήξης: | 132-135°C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 3320,48°C |
| Σφιχτότητα: | 1.335 G/ml σε θερμοκρασία 25°C |
Υαλουργική νατρίου ανθρακικού άλατος σκόνη CAS 497-19-8 NA2CO3 σόδας πυκνή
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| MOQ: | 1 τόνος |

