Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial salt nacl ] αγώνας 81 προϊόντα.
Άνυδροι σβόλοι 94% λ. χλωριδίου ασβεστίου χημικών ουσιών πρώτης ύλης γεώτρησης πετρελαίου
| ΚΑΣ: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Καθαρότητα: | 94%min |
| Εμφάνιση: | άσπροι σβόλοι |
Αποσύλφωση Χλωριούχο ασβέστιο Χημικό Χλωριούχο ασβέστιο Ανάβριο
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| μέγεθος: | 10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ./20 - 30 εκατ. |
| πακέτο: | 25 κλ/1000 κλ |
99.2% άσπρη χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου σκονών καθαρότητας για την υαλουργία
| Τύπος: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| MOQ: | 1 τόνος |
Άσπρη κωνιώδης ασβεστίου μαζική CAS 10043-52-4 χλωριδίου άνυδρη αποθείωση Ca$l*Cl2
| MOQ: | 30 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ. |
| Συσκευασία: | 25 κλ/30 κλ/1000 κλ |
Έγκριση ISO Χημικό χλωριούχο ασβέστιο χλωριούχο ασβέστιο χύδημα CAS 10043-52-4 Ψυκτικά που χρησιμοποιούνται σε ψυγεία
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/10 - 15 εκατ./15 - 20 εκατ./20 - 30 εκατ. |
| Πακέτο: | 25 κλ/30 κλ/1000 κλ |
Άνυδρη 94% χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου Ca$l*Cl2 για την αποθείωση
| MOQ: | 30 κλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10cm/15 εκατ./20 εκατ. |
| Συσκευασία: | 30 κλ/1000 κλ |
Άσπρο Heptahydrate θειικού άλατος μαγνήσιου ομοιόμορφο μέγεθος CAS 10034-99-8
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Θέση Orig: | Κίνα |
| Αγνότητα: | 99% |
Άσπρο κρυστάλλινο θειώδες άλας νατρίου σκονών στα τρόφιμα CAS 7757-83-7
| ΚΑΣ: | 7757-83-7 |
|---|---|
| HS: | 2832100000 |
| Εμφάνιση: | λευκή κρυσταλλική σκόνη |
Για πολλές χρήσεις ελαφριά σκόνη σόδας NA2CO3 που πλένει το χημικό τύπο
| CAS αριθ.: | 497-19-8 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.20% |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος |
Dihydrate χλωριδίου ασβεστίου Ca$l*Cl2 βαθμού τροφίμων άσπρη νιφάδα 10043-52-4 25kg
| Χρήση: | Dehumidification, Snowmelt |
|---|---|
| MF: | Ca$l*Cl2 |
| CAS αριθ.: | 10043-52-4 |

