Όλα τα Προϊόντα
-
Άλας θειικού άλατος μαγνήσιου
-
Αμμωνικό θειικό χημικό
-
Χημική ουσία ανθρακικού άλατος νατρίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου ασβεστίου
-
Χημική ουσία χλωριδίου μαγνήσιου
-
Οξείδιο μαγνήσιου
-
Χημικές ουσίες πρώτης ύλης
-
Χημική ουσία Metabisulfite νατρίου
-
Χημική ουσία διττανθρακικών αλάτων νατρίου
-
Πολυ χλωρίδιο αλουμινίου
-
Άλας θειικού άλατος αλουμινίου
-
Χημική ουσία σιδηρούχου θειικού άλατος
-
Βιομηχανικό άλας
-
Θειώδες άλας νατρίου
-
θειικό άλας νατρίου
-
Λιπάσματα γεωργίας
-
Χέιμι ΓκονζάλεςΠιστεύουμε ότι η JIUCHONG θα συνεχίσει να παρέχει εξαιρετικά προϊόντα και υπηρεσίες, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αμοιβαία επιτυχία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial salt nacl ] αγώνας 81 προϊόντα.
Άσπρη βιομηχανική αλατισμένη σκόνη CAS 7647-14-5 χλωριούχου νατρίου ΝαCl
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Άλλα ονόματα: | Καθαρισμένο βιομηχανικό άλας |
| Χρήση: | Χημικός |
JIUCHONG Χλωριούχο νάτριο Nacl Επεξεργασμένο βιομηχανικό αλάτι 99% Αλάτι αποχιονισμού Εισαγωγή
| Χρήση: | Ελαφρύνσεις Νερού, Χημική Παραγωγή και Δρόμοι Αποπάγωσης |
|---|---|
| Αποθήκευση: | Αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Πυκνότητα: | 2.16 G/cm3 |
Αλατισμένο βιομηχανικό άλας θάλασσας ΝαCl 94.5%Min άσπρο για την αναπαραγωγή και το πάστωμα
| Εμφάνιση: | Άσπρο σιτάρι κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 15mm |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
Άσπρο κονιοποιημένο καθαρισμένο αλατισμένο βιομηχανικό αλατισμένο πλέγμα 60-80 CAS 7647-14-5 99%
| Αγνότητα: | 99% |
|---|---|
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
| MF: | ΝαCl |
Άοσμο βιομηχανικό αλάτι με σημείο βρασμού 1465°C και αλμυρή γεύση
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 2.16 G/cm3 |
| Χημικός τύπος: | ΝαCl |
99% καθαρότητα Βιομηχανικό αλάτι Μοριακό βάρος 58,44 G/mol Διαλυτότητα
| Εμφάνιση: | Λευκό κρυσταλλικό στερεό |
|---|---|
| Χημικός τύπος: | NaCl |
| Καθαρότητα: | 99% |
Αλατισμένη βιομηχανική αλατισμένη 99% νερού βαθμού τροφίμων ικανοποιημένη άσπρη στρογγυλή νιφάδα εδαφοβελτιωτικών
| Μέγεθος: | 2 εκατ. στη διάμετρο |
|---|---|
| Βάρος μονών κομματιών: | 6-8g |
| Πάχος: | 1cm |
98% αλατισμένο βιομηχανικό άλας χλωριούχου νατρίου 1 - 2mm για την καυτή συμπίεση
| Puritry: | 98% λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Καυτή συμπίεση |
| Εμφάνιση: | άσπρο κρύσταλλο |
94.5% αλατισμένο χλωριούχο νάτριο θάλασσας σιταριού υψηλής αγνότητας βιομηχανικό αλατισμένο ακατέργαστο μεγάλο
| CAS αριθ.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Αγνότητα: | 99.4% |
| MF: | ClNa |
Χημική φόρμουλα NaCl Μοριακό βάρος 58,44 G/mol Αλάτι πετρώματος με υψηλά πρότυπα
| Οσμή: | Άοσμος |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Λευκό κρυσταλλικό στερεό |
| Σφιχτότητα: | 2.16 G/cm3 |

